Dream Yarn

Privaatsustingimused

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Ostes kaupu e-poest www.dreamyarn.eu, sõlmime ostu-müügilepingu, mille rakendamiseks vajame Teie kohta miinimumteavet, milleks on Teie eesnimi, perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress ja kohaletoimetamise korral aadress. Teie kontaktandmeid vajame selleks, et teavitada Teid tellimuse täitmisest ja teistest tellimusega seotud küsimustest. See isiklik teave on vajalik konkreetse lepingu täitmiseks.

MILLISEID ANDMEID ME KOGUME?

Selleks, et sirvimine meie kodulehel oleks mugav ja tõhus ning et leiaksite huvipakkuvad kaubad üles võimalikult kiiresti, säilitame:
* Teie tehtud ostude ja tegevuse ajaloo;
* Teie kasutatava seadme IP-aadressi (nt. selleks, et saaksime Tallinna linna elanikele pakkuda teavet just Tallinna linnas toimuvate kampaaniate kohta);
* maksete ajaloo, et lihtsustada Teie ostmisprotsessi, valides teile enim meeldiva ostmisviisi;
* Teiega seotud kirjavahetuste ja vestluste ajaloo, et vastata küsimustele, mis puudutavad Teie tellimust, ja selleks, et tuvastada Teie isik, kui ei saa kontrollida Teie isikut tõendavat dokumenti;
* Mugavuse tagamiseks võite lisaks esitada meile ka alljärgneva info: sugu, sünnikuupäev, isiklikul kontol salvestatavad maksekaardi andmed.

MILLISEID ANDMEID ME EI KOGU?

Oma otsese tegevuse käigus ja Teiega suheldes :
* me ei kogu ega salvesta Teie kolmandate poolte veebisaitide sirvimise ajalugu;
* me ei anna edasi mingeid Teie poolt meile edastatud veebisaidi sirvimisega seotud andmeid, mille kaudu saab tuvastada Teie isikut.

MILLEKS ME KASUTAME KOGUTAVAID ISIKUANDMEID?

Me kasutame Teie isikuandmeid vaid meie osutatavate teenuste parendamiseks, et need vastaksid võimalikult hästi Teie vajadustele ja harjumustele. Seega kogume Teie isikuandmeid selleks, et saaksime :
* lihtsustada Teie ostuprotsessi, kui olete meie e-poes loonud oma konto;
* analüüsida oma tegevust, et tagada meie e-poe kasutamise lihtsus ja mugavus;
* Teid teavitada eripakkumistest, mis on koostatud ainult Teile;
* Teile anda teavet uudiste, kampaaniate ja projektide kohta;
* menetleda tõhusalt Teie päringuid ja kaebusi;
* osutada garantiiteenindust Teie ostetud kaupadele.

KUIDAS ISIKUANDMEID SÄILITATAKSE JA TÖÖDELDAKSE?

Organisatsiooniliste ja tehniliste meetmete abil tagame, et Teie isikuandmed, mis Te meile esitate, on kaitstud isikuandmete loata muutmise, avaldamise või hävitamise, isikuandmete varguste, pettuste jms. eest.
Meie sisemine organisatsiooniline süsteem on loodud nii, et Teie isikuandmeid saavad töödelda ainult need isikud, kes on volitatud seda tegema, kuid ka neile piirame ligipääsu Teie isikuandmetele, kui nende tööfunktsioonide täitmiseks piisab isikustamata andmetest.
Selleks, et Teie isikuandmeid igati kaitsta, saate ka ise kaasa aidata kontrollides, et meie e-poodi sisse logides ei näeks Teie isikuandmeid kõrvalised isikud ning et andmed oleksid nõuetekohaselt kaitstud. Soovitame regulaarselt muuta oma sisselogimise parooli ning hoida turvaliselt maksekaarte.
Meie koduleht on kaitstud turvaprotokolli alusel, mis põhineb andmete kodeerimissüsteemi sertifikaadil (SSL) – e-poe veebisaidi aadressis on täht „s“: „https://“.

MIKS KASUTATAKSE KÜPSISED?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis laaditakse Teie seadmesse alla, kui kasutate kodulehti. Kinnitame, et küpsiste abil tuvastame Teie seadme, kuid mitte Teid kui konkreetset isikut.
Nii meie kui ka teised kodulehed kasutavad küpsiseid selleks, et kodulehe külastamine oleks lihtsam ja tõhusam.
Näiteks : tõstate kauba ostukorvi ja otsustasite jätkata kaupade otsimist. Kui sirvite e-poodi kauem, kui pool tundi ja alles siis otsustate kaupade eest tasuda, on ostukorv juba tühi, kuna süsteem ei saanud Teie viimaseid ostutegevusi meelde jätta. Selleks, et ostmine toimuks sujuvalt, kasutame küpsiseid, mis aitavad süsteemil seda teavet meelde jätta, nii et Te ei pea enam sama toodet teist korda otsima.
Küpsised aitavad meil analüüsida Teie dreamyarn.eu e-poe kasutamise ajalugu. See teave võimaldab meil oma teenuste kasutamise mugavamaks teha, näiteks saame saata Teile aktuaalseid pakkumisi.
Küpsised ei seosta teavet konkreetse isikuga, see tähendab, et need koguvad vaid isikustamata andmeid. Kui olete otsustanud, et küpsised Teile siiski ei meeldi, võite need alati oma veebilehitsejast kustutada. Samuti võite igal ajal tühistada oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, esitades meile taotluse e-posti aadressil info@dreamyarn.eu